מערפלי מים

מערפלי מים מצננים את האוויר היבש בעזרת ערפילי מים זעירים שנוצרים בעזרת צלחות ריסוק או דיזות, מה שדוחף את ערפילי המים הינו מאוורר שמגיע בגדלים שונים. מערפל מים של חומקור יעיל מאוד באזורים יבשים, מערפלי מים יוצרים אוויר רעננה, קרירה ונעימה. מערפל מים יש מיכל בתחתית שמחזיק למשך שעות ארוכות. מערפלי מים יעיל לחופי ים, לאזורים יבשים, לאזורי ישיבה במסעדות ובתי קפה.

מערפל מים 9000
מערפל מים תעשייתי 26 אינצ'
מערפל מים חומקור טורבו 26

דמיינו את עצמכם יושבים ביום קיץ שרבי, סובלים מחום גם בצל ומחפשים דרך יעילה להתקרר קצת ולשבור את החום.

פתרון יעיל לצינון האוויר החם הוא בעזרת מערפלי מים חומקור.

מערפל מים חומקור פועל ע"י ריסוק מים בעזרת דיסקית צנטריפוגלית שמרסקת את המים לערפילי מים זעירים שלא מרטיבים אתכם ו/או את הלקוחות שלכם, מערפל מים חומקור נותן משב רוח רענן וכיפי בעומסי חום קלים, בינוניים וכבדים.

בבסיס מערפל מים חומקור יש מיכל מים עם משאבה, בראש מערפלי מים יש מאוורר בגדלים שונים ששולחים את רסיסי המים למרחק, כשערפילי המים מגיעים אליכם הם מתאדים ושוברים את החום הרב וככה מתקבל משב רוח רענן ונעים.

מערפלים ניתן לראות במקומות שונים ומגוונים, החל מאזורי ישיבה בבית קפה, באזורי ישיבה בבתים פרטיים במרפסות, באזורי עבודה במוסכים ועד לצינון קבלת פנים באולמות אירועים וצינון כל האירוע בגן אירועים.

ניתן להשתמש במגוון מערפלים, ניתן להשתמש במערפל מים תעשייתי 26" או במערפל מים 9000  בעל עיצוב ייחודי ומרהיב.

מערפלי מים חומקור הינו פתרון יעיל וזול לתפעול, מערפלים לא דורשים ידע מקצועי מיוחד, מערפלים מים חומקור הוא פשוט להפעלה וייתן לכם לעבור את הקיץ בצורה נעימה ומאווררת.

אם אתם לא בטוחים איזה מערפלים מתאימים עבורכם, חברת חומקור תספק ייעוץ מקצועי ותתאים לכם את מערפל מים המתאים עבורכם.

Thanks! Message sent.

לקבלת הצעת מחיר או לשיחת יעוץ ללא תשלום השאירו פרטים!

-מתחייבים למענה מהיר במיוחד-

  09-9747979 לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו