מיקום והתקנת תנור אמבטיה - אינפרא אדום

מיקום התקנת תנור אמבטיה אינפרא אדום בגל קצר הינה שונה מהתקנה של מפזר חום / מקרן חום / תנור אינפרא אדום בגל ארוך.

תנור אמבטיה אינפרא אדום בגל קצר הינו תנור אשר מקרין על עצמים ואינו מחליף את האוויר כמו במפזר חום , אנו ממליצים להתקין את תנורי האמבטיה אינפרא אדום בגל קצר מול אזור ההלבשה בחדר הרחצה , כשבעת הדלקת תנור האמבטיה קרני האינפרא אדום אשר מדמים את קרני השמש יפגעו בנו כשאנחנו מסירים או לובשים את הבגדים לפני הרחצה (תנור האינפרא אדום יחמם את החלל כולו אך האזור האפקטיבי ביותר שלו נמצא מול התנור עצמו - בדומה לפנס שאנו מדליקים עוצמת האור המירבית נמצאת במרכז הפנס בדיוק כמו במרכז תנור החימום).

צירפנו לכם מס' תמונות שיכולו להמחיש את מיקום ההתקנה האידיאלי עבורכם:

צולם ע"י : מחלקת היעוץ והתכנון של חברת אי.סי.טק בע"מ

החסרונות ברכישת תנור אינפרא אדום עם שלט לחדר הרחצה: רכיבים אלקטרונים: שלטי ההפעלה בעלי רכיבים אלקטרונים ואינם מוגני מים! הלחות / ידיים רטובות / מים יהרסו את השלט כבר בשימושים הראשונים מאחר ותנורי חימום אלה אינם מיועדים לשימוש בחדרי רחצה. נוחות המשתמש: הדלקת תנור החימום האידיאלית היא ע"י מפסק בכניסה לחדר הרחצה הימנעו מחיפושים אחרי השלט (ב99% מתנורי החימום השלט הוא כפתור הדלקה היחיד של תנור החימום מה שאומר כשהשלט אבד אין חימום).

התקנת תנור אינפרא אדום :

שלבי ההתקנה הם מאוד פשוטים , בוחרים את מיקום התנור האידיאלי ביותר עבורכם , קודחים 2 חורים בקיר בעזרת מקדחה ובאמצעות 2 ברגים ודיבלים מתקינים את התנור , התקנה מאוד מאוד פשוטה אך אם אין ביכולתכם לתלות תנור זה אתם יכולים להשתמש בבעל מקצוע.

(בהתקנה על קרמיקה / שיש מומלץ להיעזר בבעל מקצוע מתאים)

*במידה והנכם נמצאים בשלבי שיפוץ הבית או בתכנון הבית , אנו נשמח לתת לכם יעוץ מקצועי ומהיר בתכנון , יעוץ התקנה ובחירת מוצר מתאים עפ"י נתוני השטח אצלכם בפרויקט.

אם נשארו לכם שאלות לגבי אופי ההתקנה או בחירת מיקום תנור האינפרא אדום ויועצנו ישמחו לענות על כל שאלה עבורכם.

מעבר לצור קשר עם נציג : לחץ כאן!

מעבר לדף תנורי אמבטיה מומלצים באתר חומקור אונליין : לחץ כאן!

#התקנתתנוראמבטיה #תנוראמבטיהאינפראאדום #תנוראמבטיה