מצנן אוויר - מסעדות ובתי קפה

חומקור מבית אי.סי.טק בע"מ עוסקת בייבוא שיווק וייעוץ בנושא חימום וקירור למסעדות, בתי קפה, גני אירועים,בתי מלון ועוד... בנוסף, חברתנו בעלת מעבדת תיקונים לכל סוגי המצננים ותנורי האינפרא אדום שיש היום בשוק.

חברתנו חרטה על דגלה את נושא השירות המהיר והאיכותי ללקוחותינו.

כל מוצרינו עוברים בקפידה את מכון התקנים הישראלי ועומדים בין היתר בתקנים האירופאים המחמירים.

לחברתנו אולם תצוגה בו ניתן להתרשם משלל המוצרים.

מבין לקוחותינו סניפים / רשתות: רשות שדות התעופה, G4S, קפה קפה,אלפרדו,רשת קפנטו,ביגה,

רשת גן סיפור,ארומה, עכותיקה, גאפניקה , רביבה וסיליה , קפה בגולף וכו’.

יתרונות המצננים: למרות שמצננים הינם השיטה העתיקה ביותר לצינון שקיימת היום, מסתמן כי זוהי גם השיטה עם היתרונות הגדולים ביותר. המצננים מציגים מגוון רחב של יתרונות לעומת מזגנים, המצננים יתנו מענה לקירור הרחבה החיצונית או מיזוג פנים המסעדה ויפחיתו את פליטת המזהמים לאוויר. מעבר לעמוד מצנני אוויר - לחץ כאן

ידידותי לסביבה: מצנן האוויר מבוסס לחלוטין על תהליכים טבעיים (האוויר מקורר על-ידי מים): האוויר שיוצא מהמערכת הינו בטוח לחלוטין לסביבה מכיוון שאף מזהם לא נפלט מהמצנן. האוויר שנפלט מהמצנן לא מייבש את האוויר ולכן לא מייבש את העיניים ולא מייבש את הגרון. ניתן להשאיר את הדלתות והחלונות פתוחים מבלי לחשוש לאבד זרימת אוויר. האוויר המשתחרר ממערכות אלו לעולם לא יחזור, ויחליף את האוויר המעופש באוויר טרי אלפי פעמים בשעה.

עלות התקנה אפסית: אין עלות להתקנת מצנן אוויר נייד – מרכיבים גלגלים, ממלאים מים ובמידת הצורך עושים חיבור מים קבוע. אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של מצנן האוויר הינו האפשרות לצנן את הרחבה החיצונית בעלות זניחה. היות והמערכת דורשת מספיק חשמל להפעלת המשאבות והמאוורר, הצריכה האנרגטית נמוכה ביותר.

קל לתחזוקה: למצנני אוויר אין עיצוב מסובך. החלקים העיקריים הינם משאבת מים ומנוע, את שניהם קל להחליף במידת הצורך. תחזוקת המצננים נעשית כפעם בשנה , מומלץ לרכוש מצנן אוויר בעל רשתות הגנה מאבק

(מאריך את חיי הפדים הלחים ומשאבת המים) . מעבר למאמר בנושא טיפולים - לחץ כאן

אוויר נקי יותר: אוויר נקי הוא מהיתרונות הבולטים של מצנני אוויר. אין ספק כי קצב זרימת אוויר גבוה ועקבי במפעל יוכל לעזור לחסל פתוגנים. מה שהרבה אנשים לא יודעים הוא כי הפד במצנן האוויר משמש כמסנן יעיל (כל עוד הם מתוחזקים כראוי ועוברים ניקוי), אשר יכול לעזור לתפוס את המזהמים באוויר לפני שהם יכולים לעשות את דרכם לתוך הריאות. באופן כללי, עם אוויר טרי, צפוי כי הלקוחות ירגישו רעננות.

אוויר יבש: מצנן האוויר מוציא אוויר קריר, נעים ולח בניגוד למאוורר אשר מייבש את האוויר עוד יותר ופוגע בחווית הלקוח. פעולה שקטה יחסית: גם ככה לרוב יש רעשים מסביב, אין דבר יותר מעצבן ממאוורר תעשייתי שמוסיף עוד המון רעש. מצנני אוויר לרוב שקטים יחסית ביחס למאווררים תעשייתים.

מצנני האוויר המומלצים בשנת 2019 לתחום ההסעדה מוזמנים לעבור לאתר החדש שלנו : חומקור אונליין

*השירות (תיקונים ומכירות) לתחום ההסעדה הינו בבית העסק ובפריסה ארצית ,

לקביעת פגישת הדגמה אצלך בעסק חייג עכשיו לטל' 09-9747979

המצנן משפר את חווית הלקוח , זכרו כי לקוח מאוכזב מספר לכל מי שהוא מכיר!!!

מעבר לכל מצנני אוויר שלנו לחץ כאן