מצנן אוויר למחסן ומצנן אוויר למפעל

חומקור מבית אי.סי.טק בע"מ עוסקת בייבוא שיווק וייעוץ בנושא חימום וקירור לתחום המוסדי והתעשייתי.

בנוסף, חברתנו בעלת מעבדת תיקונים לכל סוגי המצננים ותנורי האינפרא אדום שיש היום בשוק.

חברתנו חרטה על דגלה את נושא השירות המהיר והאיכותי ללקוחותינו.

כל מוצרינו עוברים בקפידה את מכון התקנים הישראלי ועומדים בין היתר בתקנים האירופאים המחמירים.

לחברתנו אולם תצוגה בו ניתן להתרשם משלל המוצרים או לחילופין ניתן להזמין יועץ חימום וקירור ללא עלות וללא התחייבות.

מבין לקוחותינו:

רשות שדות התעופה, G4S, מודיעין אזרחי, חברות השכרת ציוד, רשתות מזון, מפעלים , חנויות חשמל ועוד...

(מעבר לעמוד מבין לקוחותינו לחץ כאן)

יתרונות המצננים:

למרות שמצננים הינם השיטה העתיקה ביותר לצינון שקיימת היום, מסתמן כי זוהי גם השיטה עם היתרונות הגדולים ביותר. המצננים מציגים מגוון רחב של יתרונות לעומת מזגנים, המצננים יורידו את הוצאות התפעול משמעותית ויפחיתו את פליטת המזהמים לאוויר.

ידידותי לסביבה:

מצנן האוויר מבוסס לחלוטין על תהליכים טבעיים (האוויר מקורר על-ידי מים): האוויר שיוצא מהמערכת הינו בטוח לחלוטין לסביבה מכיוון שאף מזהם לא נפלט מהמצנן. האוויר שנפלט מהמצנן לא מייבש את האוויר ולכן לא מייבש את העיניים ולא מייבש את הגרון. ניתן להשאיר את הדלתות והחלונות פתוחים מבלי לחשוש לאבד זרימת אוויר. האוויר המשתחרר ממערכות אלו לעולם לא יחזור, ויחליף את האוויר המעופש באוויר טרי אלפי פעמים בשעה.

עלות התקנה אפסית:

אין עלות להתקנת מצנן אוויר נייד – מרכיבים גלגלים, ממלאים מים ובמידת הצורך עושים חיבור מים קבוע. אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של מצנן האוויר הינו הפחתה משמעותית בהוצאות התפעול של החברה. היות והמערכת דורשת מספיק חשמל להפעלת המשאבות והמאוורר, אתם תשלמו רק כ – 50% מעלות של מזגן בכל חודש. מזגן רגיל דורש הרבה חשמל, בעיקר בגלל שהמזגן צריך להפעיל הרבה מערכות שונות, כולל מאוורר, משאבה ומדחס.

קל לתחזוקה:

למצנני אוויר אין עיצוב מסובך. החלקים העיקריים הינם משאבת מים ומנוע, את שניהם קל להחליף במידת הצורך. תחזוקת המצננים נעשית כפעם בשנה, ניתן לתחזק באופן עצמאי או להזמין את טכנאי החברה שלנו למתן שרות שנתי.

אוויר נקי יותר:

אוויר נקי הוא מהיתרונות הבולטים של מצנני אוויר. אין ספק כי קצב זרימת אוויר גבוה ועקבי במפעל יוכל לעזור לחסל פתוגנים. מה שהרבה אנשים לא יודעים הוא כי הפד במצנן האוויר משמש כמסנן יעיל (כל עוד הם מתוחזקים כראוי ועוברים ניקוי), אשר יכול לעזור לתפוס את המזהמים באוויר לפני שהם יכולים לעשות את דרכם לתוך הריאות. באופן כללי, עם אוויר טרי, צפוי כי העובדים ירגישו יותר בריאים ויהיו פחות חולים. בעיקר אם לעובד יש אסטמה או מחלת נשימה אחרת. במקרים כאלה, חשוב שהעובד ינשום אוויר טרי.

פליטת חנקן נמוכה:

החנקן שניתן לקרוא לו גם "פחמן דו חמצני" משחרר אוסף של גזים שיכולים להיות בעלי השפעה שלילית על הסביבה, כמו גם על אנשים. מצנן האוויר משחרר כמות מזערית של חנקן, בזמן שידוע כי מזגנים משחררים חנקן בכמויות גדולות.

מאפשר להשאיר דלתות וחלונות פתוחים:

בניגוד למזגנים, אשר חובה לוודא כי החלל אותו רוצים לקרר הינו סגור לחלוטין כדי לשמור על אוויר קריר בחדר, המצננים מאפשרים גמישות גדולה יותר על-ידי כך שהם מאפשרים להשאיר פתחי אוויר במקום. היות ובתי מלאכה לרוב פתוחים, המצנן מאפשר לקרר את אזורי העובדים בכל מקרה ככה שאוויר חם לא יעמוד. כמו שכבר כנראה ניחשתם, אוויר שאינו עומד הינו בטוח יותר לנשימה.

פעולה שקטה יחסית:

גם ככה לרוב יש רעשים מסביב, אין דבר יותר מעצבן ממאוורר תעשייתי שמוסיף עוד המון רעש. מצנני אוויר לרוב שקטים יחסית ביחס למאווררים תעשייתים.

מחקרים מראים כי עובדים אשר עובדים בסביבת עבודה נעימה ובריאה, מעלים את התפוקה השולית!

מעבר לעמוד מצנני האוויר שלנו - לחץ כאן!

#מצנןאוויר #מצנניאוויר #מצנןאווירתעשייתי #מצננים #מצנןאווירלמחסן