מה מיוחד בתנור אינפרא אדום?

תנור אמבטיה אינפרא אדום גל קצר vs תנור/מפזר חום בטכנולוגיות ישנות.

כולנו יודעים שחום בדרך כלל עולה למעלה, ועל כן בטכנולוגיות הישנות היינו צריכים להדליק את תנור החימום 20 דק' מראש כדי לחמם את חלל חדר הרחצה, הפעולה גורמת בעצם לצריכה מיותרת של חשמל וגם דורשת הערכות מראש.

המטרה האמיתי שלנו היא להיכנס למקלחת, להדליק תנור חימום איכותי ושיהיה חם באופן מיידי. תנור חימום האינפרא אדום שלנו עובד על גלי אינפרא קצרים שבאופן פרדוקסלי מחממים למרחקים גדולים, החימום מתבצע באופן מיידי ובעצם מדמה את קרני השמש (ללא קרינת ה UV). גוף שהקרן נוגעת בו, סופח את האנרגיה וישר מרגיש את החום.

תנורי החימום שלנו מוגני מים לחלוטין (IP65) ולכן אם הילדים ישתוללו ובטעות ישפריצו על התנור מים, התנור ימשיך לעבוד בדיוק אותו הדבר כמו שעבד ללא המים.

תנורי האינפרא אמינים מאוד ביחס למוצרים אחרים שנמצאים היום בשוק ויכולים להחזיק שנים רבות ומצויידים בנורת גולד עם אורך חיים של כ-5000 שעות עבודה (רחצה ממוצעת אורכת בין 10-15 דק' ), חשוב לציין שהנורה ניתנת להחלפה תוך מספר דקות על ידי אדם מוסמך.

נסכם:

איכות המוצר : תנורי האינפרא אדום עמידים יותר , חזקים יותר ועשויים מחומרים טובים יותר (מפסיקים לקנות תנור זול בתחילת השנה ולזרוק אותו לפח בסוף השנה) מוצר איכותי אשר נשאר שנים... 5000 שעות עבודה לנורה.. זה המון!

אחריות : מכיוון שאיכות המוצר גבוהה , האחריות על המוצר הינה אחריות מורחבת בשונה מתנורי חימום אחרים מתחילה מ- 18 חודשים ועד 36 חודשים תלוי בסוג המוצר.

תפוקת חימום: תנורי האינפרא אדום בגל קצר הם התנורי חימום המתקדמים בעולם ובעלי תפוקת חימום טובה מאוד!

בטיחות: תנורי האינפרא אדום שלנו עוברים בהצלחה את בדיקות מכון התקנים הישראלי ובטוחים לשימוש.

עמידות במים / אבק / רטיבות : תנורי האינפרא אדום בגל קצר מגיעים לרוב עם דרגת הגנה ממים , אבק ורטיבות IP65 זה אומר שהם מוגנים גם נגד זרם מים ישיר השונה מתנורי חימום אחרים...

חסכוני בחשמל : לדוגמא : תנור אינפרא אדום לאמבטיה שההספק שלו 1500W צורך כ-0.8 ש"ח לשעת עבודה , מקלחת ממוצעת עורכת כ-10 דק' תעשו את החישוב לבד...

מהירות החימום : תנור האינפרא אדום לאמבטיה מחמם מיד וללא צורך בהכנות וטקסים לפני כל כניסה לחדר הרחצה ! פחות מ 0.5 שניות הוא מגיע לעוצמת חימום מירבית !

מחיר: מחיר זהו שיקול בהחלט חשוב , המחיר נקבע עפ"י פרמטר עיקרי אחד

איכות המוצר - ידוע כי על מוצר איכותי יותר משלמים קצת יותר אבל מקבלים שקט למשך שנים ...

איך מזהים נורת אינפרא אדום גל קצר? הנורות החדשות בדרך כלל עשויות מזכוכית ומצופות בצבע זהב ככה שבקלות ניתן להזות אותן.

מעבר לתנורי אינפרא אדום לחדרי רחצה - לחץ כאן!

מעבר לתנורי אינפרא אדום יוקרתיים - לחץ כאן

מאמר בנושא פתרונות חימום לבית וגן - לחץ כאן!!!