תנור אמבטיה מעוצב - תנור חימום לאמבטיה


​אנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בשיפוץ חדר הרחצה ומשום מה מפספסים פרט מאוד חשוב והוא חימום חדר האמבטיה בחורף, לרוב הצורך מתעורר בימים הקרים ואז אנו רצים לחנויות ורוכשים תנורי אמבטיה פשוטים ופחות יעילים ובעצם מסתפקים בדבר בראשון שראינו מבלי לבדוק את כל האפשרויות המגוונות שיש היום בשוק.

נכון להיום, הפתרון היעיל ביותר שיש היום בשוק הינו תנורי חימום אינפרא רד. בואו שנייה נחזור אחורה למפזרי החום שהיו באמבטיות בעבר – החום הרי עולה למעלה עד התקרה וצריך לכסות את כל חלל האמבטיה בשביל לקבל תפוקה מקסימלית ממפזרי החום, הפתרון הזה לוקח זמן, מבזבז לנו כסף עבור הצריכה ונותן לנו לרעוד מקור עד שחדר האמבטיה מתחמם.

לחברת חומקור הפתרון האולטימטיבי, תנורי חימום אינפרא רד לא דורשים חימום מראש ובעצם מייד עם ההדלקה מרגישים את החום, החום בתנורי חימום אינפרא מוקרן כלפי מטה לאן שהתנור מכוון וכך אין צורך בחימום החדר מראש.

ליין תנורי החימום של חומקור בעלי הגנה מפני זרם מים ישיר ומפני אבק (IP65) ככה שהתנור נשמר לאורך זמן ואין חשש לפגיעה ברכיבי החשמל, אורך חיי נורת האינפרא רד היא כ 5000 שעות עבודה, לאחר מכן ניתן להחליף את הנורה ככה שאין צורך לרכוש כל שנה תנור חדש

.

חברת חומקור מייבא את תנורי חימום האינפרא רד מהספקים המובילים בעולם ועומדת בתקנים המחמירים בעולם כולל תו תקן ממכון התקנים הישראלי.

איכות המוצר : תנורי האינפרא אדום עמידים יותר , חזקים יותר ועשויים מחומרים טובים יותר (מפסיקים לקנות תנור זול בתחילת השנה ולזרוק אותו לפח בסוף השנה) מוצר איכותי אשר נשאר שנים... 5000 שעות עבודה לנורה.. זה המון!

אחריות : מכיוון שאיכות המוצר גבוהה , האחריות על המוצר הינה אחריות מורחבת בשונה מתנורי חימום אחרים מתחילה מ- 18 חודשים ועד 36 חודשים תלוי בסוג המוצר.

תפוקת חימום: תנורי האינפרא אדום בגל קצר הם התנורי חימום המתקדמים בעולם ובעלי תפוקת חימום טובה מאוד!

בטיחות: תנורי האינפרא אדום שלנו עוברים בהצלחה את בדיקות מכון התקנים הישראלי ובטוחים לשימוש.

עמידות במים / אבק / רטיבות : תנורי האינפרא אדום בגל קצר מגיעים לרוב עם דרגת הגנה ממים , אבק ורטיבות IP65 זה אומר שהם מוגנים גם נגד זרם מים ישיר השונה מתנורי חימום אחרים...

חסכוני בחשמל : לדוגמא : תנור אינפרא אדום לאמבטיה שההספק שלו 1500W צורך כ-0.8 ש"ח לשעת עבודה , מקלחת ממוצעת עורכת כ-15 דק' תעשו את החישוב לבד...

מהירות החימום : תנור האינפרא אדום לאמבטיה מחמם מיד וללא צורך בהכנות וטקסים לפני כל כניסה לחדר הרחצה ! פחות מ 0.5 שניות הוא מגיע לעוצמת חימום מירבית !

מחיר: מחיר זהו שיקול בהחלט חשוב , המחיר נקבע עפ"י פרמטר עיקרי אחד

איכות המוצר - ידוע כי על מוצר איכותי יותר משלמים קצת יותר אבל מקבלים שקט למשך שנים ...

החסרונות ברכישת תנור אינפרא אדום עם שלט לחדר הרחצה: רכיבים אלקטרונים: שלטי ההפעלה בעלי רכיבים אלקטרונים ואינם מוגני מים! הלחות / ידיים רטובות / מים יהרסו את השלט כבר בשימושים הראשונים מאחר ותנורי חימום אלה אינם מיועדים לשימוש בחדרי רחצה. נוחות המשתמש: הדלקת תנור החימום האידיאלית היא ע"י מפסק בכניסה לחדר הרחצה הימנעו מחיפושים אחרי השלט (ב99% מתנורי החימום השלט הוא כפתור הדלקה היחיד של תנור החימום מה שאומר כשהשלט אבד אין חימום).

אנו ממליצים לבקר באתר האינטרנט שלנו - חומקור אונליין : לחץ כאן!

לשיחה עם יועץ חימום ללא כל עלות לחץ כאן עכשיו!

#תנורחימום #תנוראינפראאדום #תנוריחימוםלמכירה #תנורחימוםלחדרהרחצה #תנוראמבטיהאינפרא #תנוראמבטיהאינפראאדום #תנוראמבטיה