תנור חימום יוקרתי - תנורי אינפרא אדום לעסק שלך


להמון עסקים מתחום ההסעדה יש רחבת ישיבה חיצונית, הרבה פעמים בחודשי החורף הרחבה מוזנחת ולא מנוצלת מכיוון שלא מוצאים פתרון יעיל לחימום אזורי הישיבה, הדבר גורם לכך שבתי עסק מפסידים כסף בגלל שלא מנצלים ביעילות את כל אזורי הישיבה. יתרה מזאת, לקוחות שרוצים לשבת בחוץ לא מקבלים מענה ראוי בחימום ונאלצים לסבול מקור במקרה הטוב, ובמקרה הרע הם יבחרו לשבת במקום אחר שכן נותן מענה ראוי למי שמעוניין לשבת באוויר הצח.

יש כמה אפשרויות שבעזרתן ניתן לחמם את הרחבה החיצוני, הפתרון היותר עתיק הוא פטריות גז, לפטריות הגז יש כמה חסרונות, הבולטים שבהם הם עלויות התפעול הגבוהות (8.5-10 ש"ח לשעת עבודה), יתרה מזאת, לרוב העסקים אין מקום שמאושר על ידי כיבוי לאחסן את בלוני הגז. חיסרון נוסף הוא שכאשר יש רוח, פטריות הגז הופכות ללא יעילות.

הפתרון המודרני שתופס תאוצה בשנים האחרונות הוא תנורי חימום אינפרא רד. תנואי חימום אינפרא רד עובדים על חשמלמה שאומר שעלות ההפעלה לשעה היא כ 1.1 ש”ח, הם מחממים גופים ועל כן היעילות שלהם היא מקסימלית, תנורי החימום לרוב מוגני מים ואבק ככה שאין בעיה להפעיל אותם מייד לאחר הגשם, את תנורי החימום ניתן לתלות על קיר, לתלות על התקרה או להתקינם על סטנד ייעודי. הנורה מחזיקה כ – 5000 שעות עבודה ולאחר מכן ניתן להחליף את הנורה. חימום האינפרא עובד בצורה ממוקדת בדומה לקרני השמש ולכן רוח כמעט ולא משפיעה על התפוקה שלהם- כל מה שרשום לעי"ל הופך את תנורי חימום האינפרא רד לפתרון הטוב ביותר שיש היום בשוק לחימום הרחבות החיצונית.

אנו ממליצים לנצל את היועצים שלנו בבחירת פתרון החימום המתאים ביותר לעסק שלך!

מאחר ואנחנו מפעל ייצור לתנורי החימום אינפרא אדום היחיד בישראל אנו יכולים להציע לך פתרונות שיתאימו בדיוק למצב השטח אצלך ולא רק בעזרת דגמי יבוא.

ניתן לחייג למוקד המכירות הארצי שלנו ולקבוע פגישה: 09-9747979

או לעבור לאתר חומקור אונליין בכתובת : www.hotcold-shop.com

בעל עסק מתחום ההסעדה יקבל הנחת עסקים מהמחיר המופיע באתר.

#תנורחימום #תנוראמבטיהאינפראאדום #תנוראמבטיהאינפרא #תנוראמבטיה #תנורחימוםלעסק #תנוריםלמכירה #תנוראינפראמחיר