מצנן אוויר מים תעשייתי

אתה בעל מפעל, יש לך משרד ממוזג, בחוץ כל כך חם שאתה לא מוכן לזוז מהכיסא עד שלא ישבר קצת החום, פשוט תענוג!

רגע רגע, לא שכחת משהו?!?!

העובדים שלך נמצאים בעמדות עבודה במפעל, סובלים מחום, עובדים בתנאים לא תנאים, מזיעים רוב שעות העבודה – אוייי, מה עושים?!?!?!

הפתרון נמצא ממש אצלנו בחברת חומקור, אם רוצים לתת פתרון אמיתי כדי שהעובדים יוכלו באמת לעבוד בצורה נעימה ואולי אפילו להעלות את התפוקה השולית, מזמינים מחברת חומקור מצננים.

רגע, אבל מה זה מצנני אוויר?

מצנן אוויר זו יחידה ניידת או נייחת, בבסיס המצנן ישנו מיכל מים, בתוך מיכל המים של מצנן האוויר יש משאבה, בראש מצנן אוויר חומקור יש טפטפות שמרטיבות את הפדים הנמצאים לרוב בחלק האחורי של מצנן אוויר חומקור. אוויר חם העובר דרך המזרון הלח מתקרר תוך כדי התהליך ויוצא קריר מפתח מצנן אוויר חומקור. במצנני אוויר חומקור אין מדחס ולכן עלות ההפעלה היא מינימאלית.

ההספק החשמלי נע בסך הכול בין 290 וואט ל – 1100 וואט מה שאומר שעלות ההפעלה של מצנן אוויר חומקור נעה בין 16 אג' לשעת עבודה ל – 60 אג' לשעת עבודה, בזכות צריכת החשמל הנמוכה ניתן להפעיל את מצנן האוויר באמצעות גנרטור אטימות בהספק נמוך מאוד.

לשטח של כ – 40 מ"ר ניתן להשתמש במצנן אוויר ECT-AC7000,

לשטח של כ 80 מ"ר ניתן להשתמש במצנן ECT-AC12000,

לשטח של עד 150 מ"ר ניתן להשתמש במצנן ECT-AC18000 או לחילופין ECT-AC18000H

מצנן אוויר חומקור בעצם מספק קירור לשטחים פתוחים בעלויות נמוכות, מצנן אוויר חומקור יכול לקרר אזורי ישיבה במסעדות וככה להרוויח שטחי ישיבה נוספים בקיץ כשיש עומסי חום כבדים, מצנן אוויר חומקור יכול לקרר את האורחים בגני אירועים או לחילופין לצנן את האורחים בקבלת פנים באולם אירועים, מצנני אוויר חומקור יכולים לצנן שטחי ישיבה במרפסת בבית פרטי ובעצם כל שטח פתוח שדרוש שם צינון.

אל תתפשרו על פחות ממצננים של חברת חומקור שיצננו לכם את הקיץ בצורה היעילה והחסכונית ביותר, מהרו להזמין מצננים. אם אתם לא בטוחים בדגם המצננים הדרושים לכם, חברתנו תספק לכם ייעוץ מקצועי ואנו נתאים לכם את מצנן אוויר המתאים עבורכם.


לקוחות התעניינו גם ב: מצנני האוויר החדשים שלנו

נשמח לתת לכם יעוץ...

להשארת פרטים ליועץ קירור - לחץ כאן! (מתחייבים למענה מהיר!)