תנור אמבטיה אינפרא אדום ? מה מיוחד בו בעצם?

תנור אמבטיה אינפרא אדום

מפנק יותר, מחמם יותר, מרשים יותר, אמין יותר...

 

בשקט בשקט, בלי שרובכם שמתם לב, החל להתפתח ביקוש אדיר לתנורי חימום

חדשניים שעובדים בטכנולוגיית האינפרא אדום בגל קצר. בעידן שהכול מהיר ורובנו

נמצאים בלחץ תמידי, הרצון להפוך את חווית הרחצה למפנקת יותר הוא בלתי נמנע.

עידן תנורי האמבטיה הישנים (קרבון / אינפרא בגל ארוך) ושל מפזרי החום הישנים נגמר ,

אין צורך יותר להדליק את החימום רבע שעה מראש, להמתין עד שהחלל יתחמם ולבזבז חשמל יקר. אין צורך לייבש את העור יותר עם מקרני החום הישנים, מפזרי החום הישנים כבר לא מספקים אותנו , הם בקושי עושים את העבודה. דרישות הצרכן היום הן גבוהות והשתנו מזמן, אי לכך ובהתאם לזאת גם הטכנולוגיה הישנה כבר לא מתאימה לנו, אנו הולכים קדימה והטכנולוגיות היום מתאימות את עצמן אלינו ולא אנחנו אליה. מפסיקים עם התנורים הישנים ומתקדמים לעידן מהיר יותר ומענג יותר.

תנור חימום לאמבטיה כיום לא רוכשים סתם, אלא מתחשבים באלמנטים עיצובים שכבר יש בחדר, הצבע והצורה לא פחות חשובים מכל פריט שבחרתם בקפדנות בזמן עיצוב החלל, רבים אף לא רוכשים את תנור האמבטיה ללא התייעצות עם המעצב או האדריכל של הבית.

מעבר לנראות המרשימה של תנורי האינפרא אדום בגל קצר שמשדרגים באופן משמעותי את המקלחת ותורמים לעיצוב של החדר כולו, החימום הוא מיידי וחוסך לנו את זמן חימום החלל. החום אינו מייבש את העור והעיניים כמו בתנורי החימום הישנים. הסגולה הבריאותית של חימום האינפרא אדום בגל קצר ידועה כתורמת להרפיית השרירים, האמינות של התנורים שלנו היא אדירה ולכן האחריות מתחילה מ-24 חודשים , כאשר בפועל התנורים מחזיקים מעמד במשך שנים רבות.

את נורת האינפרא אדום ניתן להחליף בפשטות (עמידה לכ- 5000 שעות עבודה) , ככה שאין צורך לרכוש תנור חדש כל שנה.

האור שתנור האינפרא אדום מפיץ הוא מרגיע ומוסיף לאווירה. זה בדיוק הפריט האחרון שחסר כדי להשלים את עיצוב חדר הרחצה, ברור שכל תנור אחר הוא בגדר התפשרות. תחילת היום במקלחת תהפוך לחוויה מענגת ומרגיעה.

סוף היום, יהפוך להיות מרגיע ומהנה.

החסרונות ברכישת תנור אינפרא אדום עם שלט לחדר הרחצה:
רכיבים אלקטרונים: שלטי ההפעלה בעלי רכיבים אלקטרונים ואינם מוגני מים! הלחות / ידיים רטובות / מים יהרסו את השלט כבר בשימושים הראשונים מאחר ותנורי חימום אלה אינם מיועדים לשימוש בחדרי רחצה.
נוחות המשתמש: הדלקת תנור החימום האידיאלית היא ע"י מפסק בכניסה לחדר הרחצה הימנעו מחיפושים אחרי השלט (ב99% מתנורי החימום השלט הוא כפתור הדלקה היחיד של תנור החימום מה שאומר כשהשלט אבד אין חימום).

 

Untitled-1.jpg

דגם : וויליאם מרסלו לבן

IMG-20180225-WA0010.jpg
20171208_155018.jpg
2018-06-07-PHOTO-00000015.jpg
bagno Albertoli.JPG

חזרה לעמוד תנורי האמבטיה

תנור אמבטיה